Podrobný výběr

Cena

Oceněné víno:

Celkem vín: 127
Výsledky 1 - 24 z 127

Bílá vína

Velmi příjemné, jemné, suché víno s pikantní kyselinkou.
Cena: 209 Kč
 
Víno sytě zlatavé barvy s intenzivní odrůdovou vůní divoké růže a akátového květu. Stříbrná medaile Vinařské Litoměřice 2013, stříbrná medaile Festwine 2013
Cena: 258 Kč
 
Mikulovské vinné trhy 2013, stříbrná medaile Festwine 2013, stříbrná medaile San Francisko Wine Competition 2013.
Cena: 518 Kč
 
Náš tip, nejoblíbenější víno naší vinotéky :)
Cena: 190 Kč
 
Stříbrná medaile Weinparade 2013 (Rakousko)
Cena: 174 Kč
 
Veltlínské zelené je odrůda pocházející z regionu Dolní Rakousko.Vznikla samovolným křížením odrůd Tramín a St. Georgen.
Cena: 174 Kč
 
Zlatá medaile Weinparade (Rakousko) Rulandské šedé je starobylá odrůda, která pochází z oblasti Burgundska.
Cena: 174 Kč
 
Víno svěží grepovo - pomelového aroma s pikantní chutí lipového květu.
Cena: 250 Kč
 
Víno svěží angreštovné vůně s pikantní angreštovo hluchavkovou chutí.
Cena: 189 Kč
 
Víno svěží grepovo - pomelového aroma s pikantní chutí lipového květu.
Cena: 300 Kč
 
Velmi svěží ovocné aroma s tóny citrusů a dozrávajících jablek. Chuť je středně dlouhá s prvky zahradního ovoce a typicky pikantní ročníkovou kyselinkou.
Cena: 225 Kč
 
Víno má příjemný buket po bílém melounu a meduňce. Chuť je ovocitá, lehčí s medovým nádechem.
Cena: 146 Kč
 
Víno zlatavé barvy s bohatou aromatickou vůní medu a přezrálých hrušek. Chuť vína je velmi plná s projevy zralého ananasu a avokáda. Plnosti vína napomohla dokonale vyzrálá surovina z naší trati Nad Nesytem.
Cena: 266 Kč
 
Sytě zlaté slámové víno s vůní medu a sušeného ovoce. Stříbrná medaile Mikulovské vinné trhy 2013, zlatá medaile Festwine 2013, zlatá medaile SHANGAI 2013, zlatá medaile MUVINA Prešov 2013
Cena: 795 Kč
 
Ve vůni se objevují bylinné až květnaté tóny, chuť je svěží, ryzlinková, hodně minerální, zakončená typickou kyselinkou.
Cena: 165 Kč
 
Zlatě žluté víno, pevné v chuti.
Cena: 146 Kč
 
Bledě žlutozelená barva s odleskem bílého zlata. Vůně je expresivní, průbojná a ostrá, projevuje se hluchavka u prašné cesty a merlíkové tóny, kompozici doplní květ černého bezu.
Cena: 302 Kč
 
Lákavá vůně s typickou mineralitou, jejíž hladký až smetanový charakter s tóny pomerančového dropsu dává výraz typického Pinotu gris. Plná ovocná chuť je sametově hladká se šťavnatostí vymačkaného červeného pomeranče. Dochuť je dlouhá, harmonická s pikantní kořenitou dochutí.
Cena: 250 Kč
 
Intenzivní vůně pomeranče a kandovaného ovoce s medovým dozvukem, přechází v mnohovrstevnatou chuť s velmi příjemným poměrem cukru a kyseliny, dokládající dobré vyzrání hroznů. Dochuť je mohutná, výrazně kořeněná a široká a minerální.
Cena: 230 Kč
 
Velmi květnatá, elegantní vůně pomeranče a lučních květin s medovým tónem, předznamenává plnou, strukturovanou chuť s výraznou, zcela výjimečnou slaně působící mineralitou a dlouhou dochutí.
Cena: 202 Kč
 
Velmi květnatá, elegantní vůně pomeranče a lučních květin s medovým tónem, předznamenává plnou, strukturovanou chuť s výraznou, zcela výjimečnou slaně působící mineralitou a dlouhou dochutí.
Cena: 202 Kč
 
Víno bylo vyrobeno z bioprodukce hroznů.
Cena: 200 Kč
 
Pálava je vlajkovou lodí vinařství Gotberg. Jedná se o svěží a zajímavý šlechtitelský zázrak z Moravy. Pálava z Gotbergu, ročník 2013, se vyznačuje slámově žlutou barvou se zelenými reflexy, vůní tropického ovoce a typickou, nezaměnitelnou kořenitou chutí s tóny skořice a badyánu.
Cena: 265 Kč
 
Starosvětské vyrobené metodou sur-li, tedy zráním na kvasnicích. Víno vyrobené bez použití SO2, zrálo z 50 % v dubových sudech a z 50 % v akátových sudech. Ve skleničce malinko zakalené, ve vůni těžší tóny, tráva nebo seno, na jazyku plné a dlouhé.
Cena: 197 Kč
 
Strana 1 z 6
 

Dotazy a telefonické objednávky

Telefon: +420 602 507 702
(pondělí až pátek, 8 - 17 hodin)

E-mail: k.kubiesova@crustum.cz

Vše o nákupu

Pro platby kartou používáme logo-gopay

Jsme na Facebooku

 

facebook-fan-pageFacebook   |   © 2014 Crustum - mladá vinotéka.